x
x
x
x

ALL DATA
IN ONE PLACE

O nas

Kim jesteśmy?

    Jesteśmy pierwszym w Polsce brokerem danych behawioralnych. Dzięki zaawansowanej technologii, dostarczamy dane o użytkownikach do:

  • platform RTB
  • tradycyjnych kampanii display (desktop, mobile)
  • kampanii mailingowych

Data Exchanger jest częścią innowacyjnego funduszu KnowledgeHub, wspierającego 23 spółki działające w obszarze Digital Marketingu. Wsparcie funduszu pozwala nam na stałe podnoszenie kompetencji zespołu oraz dynamiczny rozwój naszej oferty.

Dlaczego My?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania danymi, jak również realizacji kampanii opartych na danych. Dysponujemy informacjami na temat demografii, zainteresowań i intencji zakupowych ponad 90% użytkowników polskiego internetu. To gwarantuje nam doskonałe dotarcie do interesujących Cię odbiorców.

Nasza misja

Na pierwszym miejscu stawiamy użytkownika i jego bezpieczeństwo. Dotyczy ono zarówno posiadanych przez nas danych, jak i działań związanych z ich przetwarzaniem i wykorzystywaniem w kampaniach naszych klientów. Współpraca z nami to gwarancja rzetelnie i starannie przeprowadzonej kampanii. Eksperci Data Exchanger są z Tobą od samego początku i służą pomocą w każdej sytuacji, 24h na dobę.